Nil Öğretmenimizden Haberler

"Eraslan'da geliştirdiğimiz Bilingual Learners programını Ocak ayında Barselona'da katıldığım WEI International Academic Conference'ta, dünyanın dört bir yanından gelen akademisyenlere ve araştırmacılara anlatmanın gururunu okulumuz adına yaşadım.

İngilizceyi yabancı dil olarak öğreten bir öğretmenden Bilingual bir öğretmen olmaya yaptığım geçişi, öğrencilerimizin gelişim süreçlerini ve deneyimlerimi paylaştığım sunumum, bir hayli ilgi gördü.

Daha ülkeye dönmeden ortak araştırma teklifleri almış ve diğer ülkelerdeki eğitim bilimleri fakültelerine davet edilmiş bulunmaktayım. Sevinç ve heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim.

Süreç boyunca okulumuzun Bilingual Learners programına olan inancı, öğretmenlerimize verdiği değer, sağladığı katkılar ve almamıza destek olduğu eğitim ve geri bildiğim olanakları için teşekkür ederim.

Hedefim, iki yıldır hep birlikte üzerinde çalıştığımız eğitim programımız ile topladığımız verileri akademik teze çevirmek ve ilk kez yayınlanacak bir çalışma yaratmak, bunu da gönüllü arkadaşlarımla birlikte yaparak nice akademik platformda paylaşmaktır."

Nil Tuğçe Erbakan
Eraslan Bilingual Öğretmeni aka Educational Rockstar!