Okula Dönüş

Eğitimin iki dilde verildiği Eraslan Okuluna kayıt yaptırmak isteyen ilkokul 1. sınıf öğrenci ve veli adaylarına yönelik tasarladığımız Okula Dönüşte, Bilingual eğitim sistemini yakından tanıdık.

28 Nisan Cumartesi sabahı saat 11.00'da okulumuzun yaşam alanında bir araya geldik. Daha sonra ailelerimizle birlikte sınıflarımıza yerleştik ve Bilingual Matematik dersine katıldık. 

"Find Your Voice at Eraslan" İngilizce dersiyle devam eden programımıza öğle yemeği ile ara verdik. Optimum Beslenme Modeline göre hazırlanan yemeklerimizi yedikten sonra tekrar sınıflarımıza yerleştik ve Science First Bilim dersinde birbirinden eğlenceli deneyler yaptık.

Günün en heyecanlı anlarından biri ise ailelerimize karşı kıyasıya yarıştığımız spor dersimiz oldu. 

Bilingual bir eğitim ortamında ilkokul hayatını yakından tanıyan öğrencilerimiz ve aileleri, daha sonra okul bahçemizde toplanarak başarı sertifikalarını aldılar. 

Okula Dönüş'ü, yıl boyunca anaokulu ve ilkokul aday öğrencileri için tekrarlayacağız. Bilingual Learners eğitim programını yakından tanımak isteyen velilerimiz, merak ettikleri tüm sorulara bu sayede yanıt bulacaklar. 

Bir sonraki Okula Dönüş hakkında bilgi edinmek, okulumuzu ziyaret etmek ve eğitim yöneticilerimizle tanışmak için bize 0232 325 99 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle.