Zaman Tüneli

Öğretmenlerimiz yaz boyunca akademisyenlerle eğitim programımız üzerinde çalıştılar. Onlara eşlik eden 7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz ise ulusal sınavlara hazırlık yaptılar. Ortaokula yeni başlayan 5. sınıf öğrencilerimiz keyifli bir oryantasyon süreci geçirdi ve sıra geldi anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizi karşılamaya. Birbirinden keyifli anlara tanıklık ettiğimiz oryantasyon döneminde öğretmenlerimizle tanıştık, arkadaşlarımızla kaynaştık. Artık hepimiz okula başlayamaya hazırdık.

Okulun ilk günü epey hareketli geçti. Sabah sporumuzu yaptık ve sınıflarımıza yerleştik. İlk haftalarda öğrenci kulüplerimizi tanıdık, takım seçmelerimizi tamamladık. Yaşam Becerileri eğitimimiz kapsamında okul kurallarımızı öğrendik, tasarruf ve düzen sağlayan takımlarımızı kurduk. Okul genelinde yapılan oylama ile öğrenci temsilcimizi seçtik, spor müsabakalarında öğretmenlerimizle bile yarıştık. Akademik çalışmalarımızı ise tüm hızıyla sürdürdük.

Bilingual anaokulu öğrencilerimiz İngilizce cümleler kurmaya başladı, ilkokul öğrencilerimiz ise branş derslerini yabancı dilde tamamladılar. Ortaokulda ise uluslararası platformlarda rekabet ettik ve birçok başarı elde ettik.

Bitti mi? Hayır. Önümüzde koca bir dönem var. Öğrencilerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz. #EraslanOkulu #KültürMirasınBuradaBaşlar